500 Edu ve Gov Uzantılı Ücretsiz Backlink

Ücretsiz Do Follow Backlink

BACKLINK

Backlink; web sitelerinizin dış SEO yapılandırmasında en çok ihtiyaç duyduğunuz materyallerden biridir. Haliyle SEO sektöründe ki rekabet sebebiyle backlink kaynaklarına erişmek oldukça zor durumda. Bu sebeple siz SEO uzmanlarının veya daha çok okuyucuya erişmek isteyen Blog yazarlarının en çok ihtiyaç backlink kaynaklarını sizlerle buluşturuyorum, burada dikkat etmeniz gereken konu sizde taktir edersiniz ki burada bu blogu okuyan herkesin her ne kadar ücretsiz olan bu backlink kaynaklarına herkesin iyiliği için ulaşamaması, çünkü herkes ulaşabiliyor olsa bu kaynaklar işe yaramaz backlink çöplüğüne dönüşecektir. O yüzden lütfen linklere ulaştığınızda hemen vazgeçmeyin, backlink alabilmeyi başarabilen herkes bunun mükafatını fazlasıyla elde edecektir.

 

BACKLINK NASIL KULLANILIR

İlk önce paket içeriğinden bahsetmek istiyorum, backlink nasıl alınır?

48 Adet Dizin sitesi

13 Adet Dofollow .com web sitesi

24 Adet EDU GOV forum

27 Adet forum

152 Adet Firma rehberi

59 Adet bookmark web sitesi

6 Paravan blog adresi

20 adet PDF Backlink

7 Pingleme Sitesi

2 RSS site

18 Adet çevirisini yapabileceğiniz yabancı makale sitesi

3 Adet yerli makale sitesi

 

Yukarıda içeriğinden bahsettiğim Backlink kaynaklarına yorum atarak, oluşturduğunuz üyeliklerin imzalarına link koyarak yada makale paylaşarak backlink alabilirsiniz, bu sayede sektördeki rakiplerinizden çok önde olacaksınız.

 

SEO ve İlk Sayfaya Çıkmak

İnternet kullanıcılarının %90 ‘ı arama motorlarını kullanarak internetten faydalanıyorlar. Bu sebeple arama motorları web sitelerine gelen ziyaretçi kaynaklarından en önemli olanıdır. Bu sebeple hedeflediğiniz kelimede google gibi arama motorlarında en üstte olmak çok önemlidir. Yapılan araştırmalara göre kullanıcıların %65’i aradıkları kelimede ulaştıkları sonuçların sadece %2 ‘si gibi çok düşük bir oranının 1. sayfa dışındaki sayfaları incelediğini görmüşlerdir. Tabi bu kullanıcıların eğitim derecesi ve arattıkları sektöre de değişmektedir. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse oyun oynamak için google’ı kullanan çocukların %80 sadece arama sayfasının en üstünde bulunan web sitesine giriş yaptıkları görünmüştür. Bir başka örnekte vermek gerekirse, örneğin bir ayakkabı satın almayı planlayan birinin yaptıkları aramalarda en az 5 site ye tıklayıp fiyat aldıkları görülmüştür.  Bu sebeple her ne sektörde olursanız olun ziyaretçi ihtiyacınızı karşılamak için ilk hedefiniz hedef kelimenizde ilk sayfa olmalıdır daha sonra sektörünüzün hacmine göre ilk sırayı hedefleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi SEO ilk sıra anlamına gelmemektedir.

 

İndirmek İçin Tıklayınız.

 

Yorum Bırakmayı Unutmayınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*